Инженер, проектант

„Кси Дизайн” ЕООД търси да назначи Инженер, проектант за офис гр. Сливен, във връзка с реализирането на Проект № BG16RFOP002-2.024-1369 “Иновативен онлайн център за инженерни услуги и технически консултации ,,Кси Дизайн“ ЕООД в гр.Сливен”, финансиран от Оперативна програма „Иновации и конкурентоспособност“ 2014-2020, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие“.
Основната дейност на фирмата е изработване на инвестиционни проекти и проекти в областта на електроенергетиката.

Като участник в проекта Инженер, проектанта ще има следните функции (отговорности и задължения):
– Предоставяне на технически и консултантски услуги, свързани с прилагане на действащата нормативна уредба в областта на инвестиционното проектиране;
– Проверяване на документацията, чертежите, количествените сметки;
– Печат и окомплектоване на проектна документация;
– Поддържане на технически архив, съгласно приетите стандарти.

Изисквания:
– Да притежава инженерно образование, професионална квалификация Машинен инженер и/или минимум 2 години професионален опит свързан с инвестиционното проектиране.
– да работи с програмни продукти Word, Excel, Power Point;
– да работи или да има основни познания по AutoCAD;

Ние предлагаме:
– работа в офис;
– пълно работно време – 8 часа;
– период на заетост - 12 месеца с възможност за постоянна работа.

Ако представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка на: xidesign.ltd@abv.bg до 28.10.2019г. включително.
Всички първоначално одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю в удобно за тях време. С окончателно одобрения кандидат ще бъде сключен трудов договор.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Кси Дизайн“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Проектиране
Инженери

Дата:

30.07.2020

Организация:

Кси Дизайн ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кси Дизайн ЕООД може да получите ТУК