ИНЖЕНЕР ЕЛЕКТРИЧЕСКИ СИСТЕМИ

Описание и
Изисквания: ИНЖЕНЕР ЕЛЕКТРИЧЕСКИ СИСТЕМИ, СВЪРЗАНИ С АВТОМАТИЧНО ПОЖАРОИЗВЕСТЯВАНЕ И ПОЖАРОГАСЕНЕ /ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР
„Солти” ЕООД е създадена през 1991 г. и повече от 25 години е лидер на пазара на стоките и услугите, осигуряващи надеждна пожарозащита.

За офиса ни в гр.София търсим:
ИНЖЕНЕР ЕЛЕКТРИЧЕСКИ СИСТЕМИ, СВЪРЗАНИ С АВТОМАТИЧНО ПОЖАРОИЗВЕСТЯВАНЕ И ПОЖАРОГАСЕНЕ /ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР/
Основни отговорности:
Да организира и изпълнява технически задачи по монтиране, контрол и управление на пожароизвестителни и пожарогасителни системи.
Организира, провежда и контролира правилната експлоатация на пожароизвестителните и пожарогасителните системи и инсталации, в това число за своевременното локализиране и отстраняване на възникнали повреди и последиците от тях. Разработва, организира и участва в изпълнението на план-график за провеждане на технически прегледи и профилактика на ПИС и ПГС по сключените договори с клиентите на фирмата.

Изисквания:
1. Да притежава образование: Висше техническо, образователна степен инженер с подходяща за спецификата на производството специалност.
2. Да има професионален опит: най-малко 1 г. на подобна позиция.
3. Да ползва английски език.
4. Умения за работа със специализиран софтуер /Auto Cad, Corel Draw/
5. Да има умения за работа с компютър в рамките на Microsoft Office с умения за работа в Интернет-среда.
6. Шофьорска книжка.

При интерес от Ваша страна, очакваме да ни изпратите CV и снимка до 24.08.2020 г. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, като само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените лични данни се считат за лична информация и попадат под защитата на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София ул. Персенк №70

Дата:

11.08.2020

Организация:

СОЛТИ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за СОЛТИ ЕООД може да получите ТУК