Инженер Разпределение на eл.eнергия/Оценка на обекти за изкупуване за гр.София

Описание

Основни задължения:
Приема набор от документи, необходими за изкупуване на чужди енергийни съоръжения
Изготвя възлагателни протоколи към лицензирани оценители на енергийни съоръжения
Изчислява окончателния размер на цената за присъединяване за обектите, чиито съоръжения за присъединяване подлежат на придобиване от страна на Дружеството
Изготвя договори за придобиване на енергийни обекти като следи за пълната окомплектованост на преписките, съгласно законовите нормативи и вътрешните процедури на Дружеството
При необходимост изготвя писма с указания към клиентите и прави контакт с клиентите по телефон и ел. поща
Изготвя оторизационни форми за плащане по договори за придобиване и нотариални актове, следи за тяхното подписване, съгласно подписовия ред и ги предава в сканиращия център
Обработва нотификации и СПП-елементи в SAP
Капитализира придобитите обекти
Поддържа регистрите, водени от отдел ПЕС

Изисквания:
Висше електротехническо/ икономическо образование
Пета квалификационна група съгласно ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
Много добри умения за работа с MS Office
Познаване на нормативната база, свързана с изграждането и узаконяване на ел. съоръжения – ЗУТ, ЗЕ, Наредба №6 и др.
Умение за работа в екип;
Умение за работа с клиенти

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

14.08.2020

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК