Инженер поддръжка на шприц машини

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш клиент, търсим: Инженер поддръжка на шприц машини

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

•Поддръжа на машини и съоръжения (инжекционни машини);
• Извършва текущи прегледи, ремонти и периодични профилактики на машините;
• Работи с техническа документация;
• Осъществяване контрол при отстраняването на аварии;
• Извършва плануваните ремонтни работи;
• Контролира и носи отговорност за ефективното използване на резервните части;
• Отговаря за навременно и качествено изпълнение на възложените ремонтни дейности

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

• Висше техническо образование;
• Добри познания по електроника, електротехника, електронна и управляваща техника;
• Базови познания по механика, пневматика и хидравлика;
• Предишен опит с шприц машини ( настройчик, оператор, техник поддръжка и т.н.);
• Умения за работа с техническа документация, разчитане на хидравлични, електрически и електронни схеми;
• Умения за откриване и отстраняване на дефекти по машините и съоръженията;
• Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
• Шофьорска книжка, катеория B
• Притежаване на минимум трета квалификационна група за работа с електрически уредби до 1000 V (при притежаване на електротехническо образование);
• Бързина, сръчност и съобразителност

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Добро заплащане;
• Работа в добре организирaн и развиващ се колектив;
• Въвеждащо обучение и възможност за допълнителни обучения;
• Работа в динамична и предизвикателна среда;
• Допълнителни социални придобивки

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1900 до 2200 лева на месец

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

04.09.2020

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК