Инженер - Проектант по част "Електро"

Търсим инженер проектант по част "Електро" за изготвяне на проекти свързани с железопътната инфраструктура.
Кандидатите трябва да имат висше образование с образователно - квалификационна степен минимум "Бакалавър", професионална квалификация „електроинженер“, специалност „Електроенергетика и електрообзавеждане“ или еквивалент.

Компютърна грамотност: кандидатите трябва задължително да могат да работят с AutoCAD, MS Office и DIALux ( или еквивалент).

Предимство ще имат кандидати, които притежават:
- Образователно - квалификационна степен "Магистър";
- Удостоверение за пълна проектантска правоспособност, издадено от КИИП;
- Опит в работата със специализиран софтуер: AutoCAD electrical, EPLAN (или еквивалент), Maple,MATLAB или MATHCAD, Ecodial или e-Design.
- Добро владеене на английски език.
- Опит в областта на железопътната инфраструктура.

Основни задължения:
- Проучване и проектиране на обекти по част "Електро"въз основа на задание за проектиране;
- Участие при съставянето на актове и протоколи по време на строителството;
- Съгласуване изработения проект с проектантите на другите проектни части, Възложител, надзор, държавни институции, общини и други;

Кандидатите трябва да притежават умение за работа в екип и отлична комуникативност.

Посоченото възнаграждение е нетно и стартово!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Профил:
„Електроенергетика и електрообзавеждане“ или еквивалент.

Специални умения:
Кандидатите задължително да могат да работят с AutoCAD, MS Office и DIALux ( или еквивалент).

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Момин Кладенец 7

Дата:

13.10.2020

Организация:

office@eurotransproject.com

Повече информация за office@eurotransproject.com може да получите ТУК