ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР ПРОЕКТАНТ С ОПИТ АВТОМАТИЗАЦИЯ ПОД СКАДА (SKADA)

С цел попълване на длъжността - електроинженер проектант с опит за автоматизация под СКАДА (SKADA) за проектиране на електрически инсталации и автоматизацията им, търсим да назначим мотивирана личност, която да има съответният опит и на базата на професионални решения да поема отговорността за планирането, проектирането и изпълнението в срок на зададените проекти. При нужда, наблюдава и осъществява контрол и мониторинг за физическото реализиране на проектите на територията на клиента.
Като главен инженер по проекти, вие ще работите с екип или самостоятелно и ще отговаряте основно за разработването на цялостната ел. инсталация, автоматизацията и софтуера под (SKADA) или подобен продукт за дадения проект. При нужда ще консултирате клиентите относно, технически спецификации, инсталации, съоръжения и др.
Основни задължения:
• Проектиране, инсталация и пуск на SCADA системи за визуализация и контрол на индустриалните процеси;
• Активно участие в избора на оборудването, което ще бъде заложено и доставено за съответния проект;
• Отговаря за работата по техническата част и персонализирането на проекти за машини, отговарящи на нуждите на клиентите, като работата е съсредоточена основно върху SCADA и КИП системата;
• Контакти с ръководителите на проекти и с екипа на процесни и продуктови инженери с цел уточняване на спецификациите за съответния проект;
• Проучване, предлагане и внедряване на нови методи за автоматизация на процесите;

Изисквания:
• Висше техническо образование – за предпочитане в областта на електрониката, автоматиката или електротехниката;
• Минимум 2 години опит в системата за управление на автоматизацията (DCS / PLC);
• Опит и инженерни познания за SKADA/ автоматизация;
• Опит в работата по ел. инсталации, контролни табла за управление и окабеляване на системи;
• Хардуерни познания (опит в разработка на хардуер), опит в изработване на софтуер, добро ниво на владеене на програмен език C++ или C;
• Опит в изработването на потребителски софтуер за специфични машини е плюс;
• Английски език – устно и писмено на добро ниво (работа с техническа документация и писмена кореспонденция);
• Комуникативност и желание за работа в екип;
• Инициативност и готовност за бърза реакция при възникнал проблем в производството;
• Възможност за пътуване и командировки в страната и чужбина;
• Шофьорска книжка категория В;
Ние предлагаме:
• Мотивиращо стартово възнаграждение и бонуси при приключване на проект;
• Гъвкаво работно време и възможност за дистанционна работа;
• Служебен автомобил, телефон, компютър;
• Трудов договор;
• Фирмени обучения;
• Дългосрочна заетост;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници

Гр. Шумен, Гр. София, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Добрич, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна

Дата:

15.10.2020

Организация:

Уни Компани ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Уни Компани ЕООД може да получите ТУК