Супервайзор Автоматизация

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

От името на нашия доверен клиент „Ер Ликид България“ – световен лидер в производството и дистрибуцията на индустриални газове, които намират различни приложения в металургията, заваряването и рязането, рафинирането, в химическата и нефтохимическата промишленост, в хранително-вкусовата и хартиената промишленост и много други, търсим да назначим:

Отговорности:

- Следи и носи отговорност за нормалната работа на инструменталното /КИП и А/ оборудване в завода в Пирдоп;
- Организира и контролира ежедневните и планирани дейности, свързани с поддръжката и ремонта на КИП и А оборудването;
- Следи и изпълнява плана за поддръжка в системите на компанията;
- Изготвя и следи месечните/годишните разходи на КИП и А отдела;
- Грижи се за обезпечаването с резервни части по КИП и А;
- Извършване на аварийни, планови и превантивни ремонти по КИП и А оборудването на производствените машини и съоръжения;
- Извършва компетентен технически оглед на КИП и А апаратурата по време на работа;
- Подпомага безаварийната и надеждна работа на КИП и А оборудването в завода;
- Отстранява своевременно възникнали аварии;
- Участва в монтажа и въвеждането в експлоатация на нови машини и съоръжения;
- Стриктно води техническата документация;
- Работи при стриктно спазване на изискванията за безопасност;

Изисквания:

- Висше или средно техническо образование – електроника, автоматизация на производството;
- Минимум 3 години работа в област Автоматизация на проиводството;
- Познания за системите за управление на технологични процеси (DCS) и програмируеми контролери (PLC);
- Английски език на ниво "intermediate" за четене и разбиране на техническа документация;
- Умения за работа в екип, ангажираност, надеждност и отговорност;
- Системност, последователност и фокус върху детайлите;
- Готовност за обучение и желание за работа и развитие в индустриална среда;

Компанията предлага:

- Коректни трудово-правни и финансови взаимоотношения;
- Дългосрочно кариерно развитие;
- Стандартно работно време;
- Възможност за бърз старт;
- Принадлежност към успешна организация.

Ако отговаряте на всички изисквания и сте заинтересовани в нашето предложение, не се колебайте да кандидатствате още днес!

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Техническо образование

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пирдоп

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

18.11.2020

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК