Сервизен Техник ОВиК (HVAC)

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш клиент, международен лидер в производството на системи за отопление, вентилация и климатизация, търсим да назначим мотивиран професионалист на позиция:

Основни отговорности:
- Извършване на инсталации на място
- Пускане в експлоатация и поддръжка на продуктите на клиента
- Диагностициране на грешки или технически проблеми в ОВиК системите
- Обслужване на системите според нуждите на клиентите
- Супервизиране на външните техници по време на инсталацията
- Изграждане на положителни взаимоотношения с клиентите

Изисквания:
- Опит в обслужването на ОВиК системи
- Техническа сертификация
- Шофьорска книжка категория Б
- Желание за пътуване

Нашият клиент предлага:
- Трудов договор с отлично възнаграждение
- Възможности за професионално развитие в международна работна среда
- Интензивни обучения в областта на ОВиК
- Служебен автомобил
- Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Лиценз 2450/08.02.2018

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

22.12.2020

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК