Електромонтьор НКПД 72412007

Фирмата е специализирана и има дългогодишен опит в разработването на комплексни строителни решения – изготвяне на предпоректни проучвания, проектиране, цялостно изпълнение на строителството и управление на проекти -
обществено, промишлено, инфраструктурно, транспортно строителство, строителство на обекти от енергийната инфраструктура, обекти със специално предназначение и военни обекти.

Отговорности:
• Контролира нормалното функциониране на електрическите мрежи и инсталации.
• Извършва всички видове ремонтни работи по електрическата инсталация, както и на апаратури, уредби, табла и прибори.
• Откриване и отстраняване на аварии по въздушна и подземна кабелна мрежа;
• Свързва проводници и кабели в тръбите; монтира заземителни и мълниеводни инсталации; изпълнява площадкови НН мрежи до трафопост; осигурява електро - безопасното състояние на оборудването и инсталациите.
•Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания към кандидатите:

• Средно електротехническо образование;
• Опит в областта на енергетиката е предимство;
• Притежаването на свидетелство за правоспособност-Машинист на подвижни работни площадки е предимство;
• Група за електробезопасност V е предимство.
• Шофьорска книжка, кат. В или С;
• Дисциплинираност, нагласа за работа в екип, устойчивост на стрес.
• Възможност за командировки в страната.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Специалисти - електротехници

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

07.01.2021

Организация:

ЛОГ-Сиберия ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЛОГ-Сиберия ЕООД може да получите ТУК