Специалист ПТО

Описание

ИЗИСКВАНИЯ:
• Образование – средно или висше техническо образование
• Отлично познаване на процесите при изпълнение на отделни видове СМР и технологията на строителството.
• Познаване на действащи нормативни документи- ЗУТ, ЗОП и др.
• Опит в изготвяне на анализни цени и графици.
• Kомпютърна грамотност - Умения и опит при работа с Microsoft Office, AutoCAD, Project Manager, Building Manager, Internet, копирна техника
• Шофьорска книжка – кат.В
• Възможност за краткосрочни командировки в страната
• Добри комуникативни и организационни умения, работа в екип
• Предимство е опит на позиция технически ръководител или в отдел ПТО
• Предимство е владеене на английски език

ОТГОВОРНОСТИ:
• Отчитане на обектите на фирмата- изготвяне на актове и протоколи по време на строителството съгласно Наредба № 3
• Проверка и контрол на качеството и количеството на изпълнените СМР по обекти
• Създава и контролира графика за осъществяването на проекта
• Участие в изготвяне на договори с подизпълнители и доставчици и следи за тяхното изпълнение
• Изготвяне на оферти и количествени сметки
• Изготвя справки, отчети и документи, необходими за вътрешното отчитане на фирмата

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1100 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.01.2021

Организация:

ЛОГ-Сиберия ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЛОГ-Сиберия ЕООД може да получите ТУК