Заварчици за Северна Ирландия - MIG, MAG

Работниците се командироват от Евролинкс 1903 в страни от ЕС.
Седалище по трудов договор България

АНГЛИЯ - НА ТЕРИТОРИЯТА
Заварчици на кофи за строителни машини с АНГЛИЙСКИ език

Отговорности:
- Обработка и заваряване на стоманени компоненти до краен продукт;
- Работа по чертежи;
- Стриктно изпълнение на заложения проект;

Изисква се:
- Професионален опит по длъжността;
- Сертификат за заварчик;
- Умение за работа в екип;
- Английски език на комуникативно ниво /А2 - В1/;

Предлага се:
- Заплащане от 11 - 11,50 лири на час в зависимост от качествата на кандидата;
- Плащат се на седмична база;
- Работно време минимум 40 часа седмично с възможност за допълнителни часове;
- Осигурена квартира- 65 лири на седмица ;
- Постоянен договор.
Изпратете Вашата автобиография на английски език. След предварителен подбор,ще се свържем с Вас.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери
Специалист - заварчици

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София

Дата:

08.04.2021

Организация:

Евролинкс 1903 ЕООД

Повече информация за Евролинкс 1903 ЕООД може да получите ТУК