Инженер безжичен достъп – гр. Пловдив

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

Поддържа изправността на мобилните мрежи съгласно изискванията за високо качество на предлаганите услуги
Отстранява повреди и извършва аварийна дейност по технологичните съоръжения на мобилната мрежа
Участва при приемане и изграждане на нови обекти
Работи на височина
Изготвя регулярно и проверява документи по движение на дълготрайни материални активи
Изготвя регулярни справки и отчети
Управлява високо проходим автомобил

ИЗИСКВАНИЯ

Висше образование, степен бакалавър, специалност в сферата на Телекомуникациите, ИТ или Електрониката
Минимум 1 година опит в поддръжка на телекомуникационно и спомагателно оборудване
Добри познания по инсталираната техника – базови станции, радиорелейни линии, дизел генератор, токозахранващи системи и др. ще се счита за предимство
Добро владеене на английски език
Много добри компютърни умения – MS Office и работа със специализиран софтуер
Умение за работа със специализирана измерителна техника
Свидетелство за управление на МПС, кат. В
Ефективност при работа в екип, отлични комуникативни способности

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 8 февруари 2021г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

08.02.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК