Инженер качество - Автомобилна индустрия- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, водеща международна производствена компания - лидер в автомобилната индустрията, служител на позиция:

Инженер Качество – Автомобилна индустрия

Отговорности:
Осъществява мониторинг и изготвя репорти свързани с ключовите показатели за контрол на качеството на готовата продукция;
Участва в разработването и подобряването на процеса по FMEA и плановете за контрол;
Разработва процедури за тестване на готовите изделия (работни инструкции и шаблони);
Извършва ежедневен анализ на работата на машините по отношение на качеството;
Взема участие при създаването на прототипни изделия.
Компанията предлага:

Трудов договор с осигуровки на реалното възнаграждение;
Паричен бонус въз основа на индивидуално постигнатите резултати;
Осигурен транспорт + Ваучери за храна;
Запознаване с най-добрите практики в сферата и постоянно развитие;
Сигурност и дългосрочност в трудовите взаимоотношения.

Изисквания:

Висше образование – Машинен инженер или сходна специалност;
1 г. предходен опит на същата или сходна позиция в Аутомотив сектора;
Умения за работа с MS Office, ERP система и WEB-B2B портали;
Английски език – ниво B2;
Притежаването на сертификати за работа в Аутомотив индустрията ще се счита за съществено предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери
Специалист - качество

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

26.02.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК