Специалист Строителен режим и наеми – гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

• Отговаря за съгласуване на скици, визи и проектна документация и отразяване на намиращата се в обхвата им съобщителна мрежа на територията на София град и София област
• Участва в приемателни комисии и експертни съвети
• Отговаря за точността и своевременното актуализиране на данни за промяна в местоположението на мрежи и съоръжения в информационните системи
• Осъществява контрол на строителния процес при реализирането на нови обекти, включително инфраструктурни, при които е възможно да бъде засегната мрежа на БТК
• Изработва и съгласува технически задания за изместване на мрежа
• Отговаря за спазването на Закона за устройство на територията, вътрешните правилници, технологични инструкции, наредби, заповеди и други, отнасящи се до строежа и ремонта на елементите от мрежата на БТК
• Активно комуникира с колеги от района и цялата страна

ИЗИСКВАНИЯ

• Висше образование – степен Бакалавър, специалност в сферата на телекомуникациите или строителното инженерство
• Отлични умения за работа с MS Office, AutoCad
• Добро владеене на английски език
• Умения за работа с техническа документация
• Умения за работа в екип
• Комуникативни и организационни умения
• Активен шофьор – “В” категория

Ние Ви предлагаме

• Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
• Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
• Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 26 април 2021 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

29.09.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК