Електронен дизайнер - Автоматизация (Инженер автоматизация)

Търсим Електронен дизайнер - Автоматизация (Инженер автоматизация).

Основна цел на работата: Да създава концепции за цялостната автоматизация на производствените процеси, да внедрява в практиката тези концепции, да проектира уреди и средства за автоматизация на процесите.

Основни задължения:
• Контакти с ръководителите на проекти и с екипа на процесни и продуктови инженери с цел
уточняване на спецификациите по машините/приспособленията, които отдел Автоматизация трябва
да проектира и изработи по съответния проект;
• Проектиране на електрониката и пускане в действие на машини за автоматизиране на
производството; разработка на хардуера и софтуера за конкретна машина;
• Изпълняване на проекти и контрол над производство на уреди и средства за автоматизация;
• Проучване, предлагане и внедряване на нови методи за автоматизация на процесите.

Изисквания:
• Висше техническо образование – за предпочитане в областта на електрониката, автоматиката или електротехниката;
• Добри хардуерни познания (опит в разработка на хардуер) – цифрова и аналогова схемотехника;
• Умения за работа с Atmel Microcontrollers и/или PLC;
• Опит с програми за проектиране на платки;
• Много добро ниво на владеене на програмен език C++ или C;
• Владеене на OrCAD и умения за тестване на електронни устройства се считат за предимство;
• Опит в изработването на потребителски софтуер за специфични машини е плюс;
• Английски език – устно и писмено на добро ниво (активна работа с техническа документация и
писмена кореспонденция);
• Комуникативност и желание за работа в екип;
• Инициативност и готовност за бърза реакция при възникнал проблем в производството;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.05.2021

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК