МЕХАНИЧЕН ДИЗАЙНЕР - АВТОМАТИЗАЦИЯ

Описание

Търсим Механичен дизайнер - Автоматизация.

Основни задължения:
• Създава концепции за цялостна автоматизация на производствените процеси,
свързани с асемблиране на електронни модули;Внедрява тези концепции в реални
условия в цеховете на компанията;
• Проектира уреди и средства за автоматизация на процесите;
• Отговорен за разработване на техническа документация за изработка на
проектираните устройства или изделия;
• Прави оценка на механичния дизайн от гледна точна на време и разход за
проектиране и изработка на обрудването;
• Осъществява контакти с проектни лидери, електронни дизайнери, процесни
инженери, инженери инструментално производство, техници автоматизация,
специалисти доставка на материали;
• Определя спецификацията на материалите, които ще се използват при изработката
на оборудването и подава данните към отдел Закупуване;
• Изготвя принципни схеми за свързване на отделните детайли;
• Разследва проблеми в дизайна на оборудването и търси първопричината за
възникналия проблем;
• Контролира производството на уреди и средства за автоматизация;
• Проучва, предлага и внедрява нови методи за автоматизация на процесите.

Изисквания:
• Висше техническо образование - машинно инженерство;
• Професионален опит в сферата на автоматизацията като механичен дизайнер е
сериозно предимство;
• Опит с 3D CAD софтуер – работа с Creo (Pro/E) се счита за плюс;
• Владеене на английски език – на добро ниво писмено и говоримо (работа с
техническа документация и контакт с чуждестранни колеги);
• Добра компютърна грамотност;
• Умения за работа в екип;
• Инициативност и способност за бърза реакция в кризисни ситуации

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.05.2021

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК