ИНЖЕНЕР ЕЛЕКТРИЧЕСКИ МАШИНИ И АПАРАТИ - Пловдив

Manpower Inc. е световен лидер в индустрията за персонал, предоставяща услуги и решения за управление на работната сила на клиентите чрез 4440 офиса в 82 държави. Manpower също така предлага набор от кадрови решения, ангажименти и консултантски услуги World Wide.

За наш клиент - водеща международна производствена компания, в момента търсим:

ИНЖЕНЕР ЕЛЕКТРИЧЕСКИ МАШИНИ И АПАРАТИ

Основни отговорности:

• Ръководи, разпределя и контролира ежедневна ел. ремонта дейност;
• Отговаря за качественото изпълнение на профилактичната и превантивната поддръжка;
• Контролира правилната експлоатация на обрудването;
• Прави заявки за доставка на резервни части, инструменти, консумативи и материали по част електро;
• Осъществява системен контрол за приложението и разходването на доставените резервни части;
• Организира планови, профилактични и аварийни ремонти на електрообзавеждането на машините и съоръженията;
• Разработва и организира изпълнението на план графиците за провеждане на технически прегледи и профилактика на ел. машини;
• Участва в разработването на бюджета за електро-поддръжка;
• Съхранява предадената му техническа документация и схеми на електрообзавеждането на машините и съоръженията в съответните цехове;
• Извършва контрол по почистването на работните места след приключване на работа като контролира същото да бъде извършвано от ел. монтьорите на външни фирми;

Основни изисквания:

• Висше образование в областта на електротехниката;
• Опит в производствено предприятие като част от поддръжката се смята за предимство;
• Умения за работа в екип;
• Добри организационни умения;
• Владеене на английски език се смята за предимство;
• Добра компютърна грамотност.

Компанията предлага:

• Конкурентно възнаграждение и реални осигуровки;
• Работно облекло и много добри условия на труд;
• Подсигурен транспорт до работното място;
• Осигурена храна в завода;
• Въвеждащо обучение;
• Възможности за професионално обучение и развитие.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваша актуална автобиография.
Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК