КОНТРОЛЬОР КАЧЕСТВЕН ОПЕРАТИВЕН КОНТРОЛ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на свой стратегически партньор- Менпауър търси служители за производството на клиента си за следната длъжност:
Контрольор качествен оперативен контрол

КОМПАНИЯТА ВИ ПРЕДЛАГА

- Възможност за професионално развитие и лична изява;
- Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;
- Да бъдете част от Немска компания - световен лидер в областта на термоформовъчната и вакуумопаковъчна техника;
- Съвременен подход и отношение към служителите;
- Модерна материално-техниеска база;
- Обучение в контекста на установените процедури;
- Социален пакет - ваучери, ДЗО, фитнес и осигурен транспорт;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ ЗА ПОЗИЦИЯТА

- Осъществява входящ, текущ, междуоперационен и изходящ качествен контрол;
- Работи с широка гама измервателна апаратура, извършва точни механични, физични и визуални инспекции спрямо техническата документация;
- Събира данни на ключовите индикатори за качество;
- Следи за поява на рекламации в производството, както и за предприетите спрямо тях коригиращи и превантивни действия;
- Осигурява мониторинг и калибриране на пълната гама от измервателни уреди чрез вътрешни процедури;
- Проследява спазването на производствените процеси и стъпките касаещи функционирането на СУК;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

- Професионална квалификация – завършено техническо образование (средно/висше);
- Свободно разчита технически спецификации и чертежи на механични детайли;
- Професионален опит с принципите на качеството в областта на металообработването – мин. 1 година;
- Компютърна грамотност - MS Office и/или опит с други софтуерни продукти (SAP, ERP ще са предимство);
- Добро владеене на английски език ще е предимство;
- Познания за стандартите касаещи обработката на металите (допуски, сглобки, грапавост на повърхнини);
- Машиностроителни познания за материалите и техните характеристики;
- Познания в поддържането на ISO стандарти – 9001, 14001, ще е сериозно предимство;

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА

- Отлични умения за екипна работа;
- Комуникативност;
- Стриктност, прилежност при работа с документи и файлове;
- Отговорност и внимание към детайла;
- Инициативност и гъвкавост;
- Умения за организиране и планиране на времето в процеса на измерване;

За да разберето повече за това предложение,моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК