Инженер – поддръжка на ел. машини и апарати - Пазарджик

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За нашият клиент – международна компания, лидер в своят сектор търсим служител на позиция: Инженер – поддръжка на ел. машини и апарати

Основни задължения:

• Отговаря за качественото изпълнение на превантивната поддръжка;
• Контролира правилната експлоатация на оборудването;
• Ръководи, разпределя и контролира ежедневна ел. ремонтна дейност;
• Следи за правилната експлоатация на машините
• Прави заявки за доставка на резервни части, инструменти, консумативи и материали;
• Организира и контролира аварийни ремонти на електрообзавеждането на машините и съоръженията;
• Организира провеждане на технически прегледи и профилактика на ел. машини;
• Участва в разработването на бюджета за електро-поддръжка и инвестиционни проекти;
• Работи по подобрението на стандартите по поддръжка и безопасност;
• Съхранява предадената му техническа документация и схеми на електрообзавеждането в съответните цехове;
• Разчитане на ел. схеми за управление на инсталираното оборудване;
• Анализира аварийни ситуации и предлага мерки за недопускането им;

Компанията предлага:

• Добро възнаграждение;
• Коректни трудови взаимоотношения;
• Работно време от понеделник – петък /редовна смяна/.
• Осигурен транспорт от Пловдив и Пазарджик;
• Дългосрочна работа в международна компания;
• Динамична работна среда;
• Допълнителни социални придобивки;

Основни изисквания:

• Висше образование в областта на електротехниката;
• Опит в производствена компания;
• Умения за работа в екип, добри организационни умения;
• Желание за работа в динамична работна среда;
• Владеене на английски език се смята за предимство;
• Добра компютърна грамотност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.05.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК