ЕЛЕКТРОМЕХАНИК - Чирпан

Менпауър е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори – производствена компания, търсим отговорни и мотивирани кандидати с опит, за позицията:

ЕЛЕКТРОМЕХАНИК

Отговорности:

Поддържа и осигурява нормалното функциониране на електрическите инсталации на съоръженията в производството;
Извършва профилактики и периодично проверява работата на съоръжения, които се поддържат от фирмата с цел предотвратяване на аварии;
Извършва ремонтни дейности,техническо обслужване и отстраняване на повреди и аварии на съоръженията;
Осигурява електробезопастно състояние на електрическите инсталации и оборудване;
Участва в изпълнението на проекти, свързани с реконструкции, демонтаж, преместване и монтаж на машини и захранва ел. табла.

Изисквания:

Средно образование в областта на Електротехника и Автоматизация;
Професионален опит при поддръжката на поточни линии е предимство;
Възможност за работа на смени, включително нощна;
Квалификационна група за електробезопасност;
Предишен опит в областта на електрообзавеждане, производство и поддръжка са предимство.

Компанията предлага:

Отлично възнаграждение
Професионално развитие в компания с утвърдени стандарти;
Усмихнат, любезен и услужлив колектив с обща корпоративна култура;
Модерно оборудвани технически работилници;
Социални придобивки;
Подсигурено преместване или средства транспорт.

Възможност за започване веднага!

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете своята автобиография!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК