Оператор- Карлово

Описание

Производствен служител в отдел Окабеляване
Менпауър България е доказал се лидер на световния пазар в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Във връзка с разширяване на производствената база на наш доверен партньор сме в активно търсене на мотивириани и отговорни кандидати, готови да заемат позицията:

Оператор

Компанията предлага:

Много добро възнаграждение;
Допълнителен месечен бонус при постигнати резултати;
Дългосрочна работа, трудов договор и пълни осигуровки;
Осигурен транспорт от Пловдив, Карлово, Казанлък и региона;
Осигурено хранене по време на работната смяна.
Възможност за развитие според собственото ти желание и представяне.

Основни изисквания:

Средно образование;
Добра техническа грамотност;
Сръчност и бързина, при изпълнение на поставените задачи;
Производствен опит ще се счита за предимство;
Опит като оператор на металорежещи машини с ЦПУ е с предимство.

Вашите отговорности:

Следи производствения процес и проверява готовите детайли за отклонения;
Извършва проверка на качеството на готовите продукти;
Навременно информира настройчика за отклонения в размерите;
Следи и спазва препоръки и задачи от прекия си ръководител.

В случай че отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля, изпратете ваша актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.08.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК