Инженер Проекти - Велико Търново

Менапауър България търси за свой клиент – чуждестранна компания, с производство в България, мотивиран и отговорен специалист, който да се присъедини към екипът на компанията на позиция

Инженер Проекти

Подходящият кандидат притежава:

- Висше техническо образование –Електроинженерство, Енергетика, Електроника, Телекомуникации или друга близка специалност.
- Минимум 1 година опит на подобна или близка позиция;
- Умения за четене на техническа документация;Работа с CAD програми;
- Добро владеене на английски език – задължително условие;
- Отлична компютърна грамотност;
- Много добра комуникация, организираност, умения за работа в екип;

Основните отговорности:

- Планира, организира и проследява всички процеси, свързани с изпълнението на проектите, за които отговаря – от списъка с необходимите материали, до крайният готов продукт за клиента.
- Следи за изпълнението на проектите в производството.
- Извършва промени в технологичната документация при нужда.
- Комуникира активно с всички отдели в компанията, имащи касателство с текущите проекти.
- Отразява всички активности в ERP система.
- Следи за качеството на проекта, изпълнението му в предвидените срокове и спазването на стандартите и мерките за безопасност при работа.

Фирмата предлага коректно отношение, много добър социален пакет и отлични възможности за прилагане на най-добрите практики в работата.
Позицията е подходяща за хора с опит, както и за завършили студенти, със силни интереси и мотивация за развитие в сферата, готови да преминат през съответното обучение и да разгърнат своя потенциал във водеща международна компания.

Предложението ни Ви се струва интересно? Моля, изпратете ни своето детайлно CV.Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

19.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК