Електромеханик - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор - успешна производствена компания на висококачествена апаратура, на позицията:

Електромеханик

Компанията предлага:

• Много добро възнаграждение;
• Работа на редовна смяна;
• Осигурен служебен транспорт;
• Безплатна храна по време на работа;
• Допълнителни бонуси.

Отговорности:

• Монтаж на електронни и електрически компоненти и възли;
• Окабеляване на електрически табла и машини;
• Извършване на диагностика посредством измервателни уреди, инструменти и прибори;
• Извършване на дейности по стартиране и настройка на сглобените машини или части от тях;
• Извършване на различни видове тестове – откриване и отстраняване на грешки.

Изисквания

• Средно образование – техническа специалност или много добри технически познания;
• Опит на подобна позиция – минимум 3 години;
• Добри познания по механика, електротехника, хидравлични и пневматични системи;
• Умения за работа с диагностицираща и измервателна апаратура и технически чертежи;
• Компютърна грамотност – предимство;
• Умения за работа в екип, организираност, отговорност, точност и внимание към детайла.

Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV!

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК