Инженер Автоматизация - Пловдив

Детайли

Менпауър е световен лидер в управлението на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш уважаван партньор, международна компания предлагаща високотехнологични решения за индустриални опаковки, търсим да назначим мотивиран специалист за позиция:

Инженер Автоматизация

Основни отговорности:
• Анализира и активно участва в предприемане на превантивни мерки и отстраняване на аварийни ситуации (периферно оборудване и прибори, свързани с DCS системи, хидравлични и пневматични системи);
• Осигурява постоянна поддръжка и прегледи на компютърната система и програмируемите контролери;
• Участва в разработването и изпълнението на планове за извършване на ремонт и внедряване на нови проекти (контрол на подизпълнители и приемане на извършена работа);
• Диагностицира, анализира и дава препоръки за промени в автоматизацията на производството;
• Работа по внедряване на нови проекти в част автоматизация.

Изисквания:
• Висше инженерно образование в областта на автоматизацията, електрониката, електротехниката;
• Добри хардуерни познания – индустриални контролери, цифрова и аналогова техника;
• Високи нива на самостоятелност, отговорност и инициативност;
• Способност за активна работа в екип;
• Английски език (техническа документация, кореспонденция и разговор);
• Умения за справяне в стресови ситуации;
• Динамична и комуникативна личност с желание за професионално развитие;
• Опит на подобна позиция и/ или работа със системни софтуери на Siemens, Metso или Yokogawa се смята за предимство.

Компанията предлага:
• Конкурентно възнаграждение и реални осигуровки;
• Работно облекло и много добри условия на труд;
• Подсигурен транспорт до работното място;
• Осигурена храна в завода;
• Въвеждащо обучение;
• Възможности за професионално обучение и развитие.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваша актуална автобиография.
Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК

КАНДИДАТСТВАЙ