Инженер Автоматизация - Пловдив

Менпауър е световен лидер в областта на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти- международна производствена компания, чиито продукти имам приложение в автомобилната промишленост, производители на битова техника, търсим позитивен и мотивиран кандидат за позицията:

Инженер Автоматизация

Отговорности:
Извършва възложени ремонти и модификации на машините и електрическите съоръжения;
Извършва настройка на високо технологично производствено оборудване според изискванията;
Извършва превантивна поддръжка и ремонт на производствено оборудване - електрическа част;
Следене за наличие на резервни части за поверените му машини.

Изисквания:
Техническо образование - Инженер по електроника и автоматизация;
Свободно владеене на английские език;
Познания по: електрически вериги, PLC, сензорна техника, защитни вериги;
Познания по PLC програмиране, Siemens, софтуерни езици.
Компанията предлага:
Трудов договор и реални осигуровки;
Социални придобивки;
Поемане разходите за транспорт;
Бонусна система.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033 / 20.04.2016

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.01.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК