ВиК Инженер – управление на продуктов асортимент - Варна

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор - търговска компания, на позиция:

ВиК Инженер
/управление на продуктов асортимент/

Основни отговорности на позицията:

• Отговаря за ценовата политика и изпълнението на плановете за продажби за продуктова категория ВиК;
• Предоставя техническа поддръжка на търговския екип при офериране на ключови клиенти;
• Отговаря за поддържането на оптимални складови наличности в страната и по региони;
• Изготвя годишни и месечни планове за продажби по марки и артикули;
• Планира и координира с търговския екип промоционални активности;
• Подпомага търговския екип относно постигане на качествените и количествени цели;
• Води/участва в преговорите с ключовите доставчици и партньори;
Успешният кандидат има:

• Висше образование: ВиК Инженер - предимство
• Опит на подобна позиция в търговия с материали за строителството и фокус върху ценообразуване - предимство
• Отлично ниво на владеене на Excel
• Отлични презентационни умения и умения за водене на преговори
• Способност за анализиране и управление на голям обем от информация
• Умения за краткосрочно и дългосрочно бизнес-планиране
• Самостоятелност, инициативност и способност за работа под напрежение

Предложението на компанията:

• Работа по разнообразни и предизвикателни проекти
• Чудесна работна среда в динамична и бързоразвиваща се компания
• Отлично заплащане
• Допълнителни бонуси, свързани с постигнатите резултати
• Обучения и посещение на специализирани изложения
• Възможност за професионално израстване
Ако разпознавате себе си в описания профил и това предложение Ви е заинтригувало,
ще се радваме да ни изпратите подробното си CV!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК