Ръководител Отдел Валидиране и Осигуряване на Качество- Кюстендил

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

Ръководител Отдел Валидиране и Осигуряване на Качество

Компанията предлага:
Отлична работна среда;
Конкурентно възнаграждение;
Служебен транспорт от/до работното място;
Възможност за професионално развитие;
Здравен пакет
Ваучери за храна;
Допълнителни бонуси
Изисквания за заемане на длъжността:
Изискващо се образование – висше – „магистър”
Не по-малко от 5 г. стаж в областта на управление на интегрирани системи ISO/GMP
Владеене на MS Office (Word, Excel, PowerPoint), ERP системи
Много добро владеене на английски език
Работа с наши и международни стандарти, справочници и нормативни документи.
Задължения и отговорности:
Контролира условията на съхраняване на материали и продукти.
Контролира спазването на изискванията за ДПП.
Отговаря за подготовката на фирмата за одити, провеждани от регулаторни органи и клиенти
Изгражда, организира, ръководи и контролира цялостната дейност по изграждане, поддържане и развитие на Интегрираната система;
Ръководи дейностите по одобряване, актуализация и развитие на Наръчника по качеството;
Извършва мониторинг, контрол и рипортинг на производствената среда;
Ръководи и контролира политиката и дейностите, свързани с осигуряване на безопасни и здравословни условия на труд;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3200 до 3500 лева на месец

Категория:

Производство
Специалист - качество

Населено място:

Гр. Кюстендил

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

28.02.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК