ИНЖЕНЕР - АВТОМАТИЗАЦИЯ - София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори, международна компания с основна дейност конструиране и производство на машини за автоматизация в автомобилостроенето и самолетостроенето, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат с опит, за позицията:

ИНЖЕНЕР - АВТОМАТИЗАЦИЯ

Изисквания за позицията:
* Висше техническо образование в някое от следните направления - „Системи за управление“, "Автоматика", "Промишлена електроника", "Автоматизация" или подобни;
* Опит в управлението на машини с промишлени контролери (Siemens, AllenBradley, Automation Direct);
* Опит в програмирането на промишлени логически контролери и съпътстващата електроника към тях;
* Опит в асемблирането на електрически табла;
* Практика в съставянето на електрическата схема на различни видове машини.

Основни отговорности и задължения:
* Програмиране на промишлени логически контролери;
* Участие в пълния цикъл на производството - избор на дизайн и елементи; настройка на машините, производство, тестване и допълнително програмиране;
* Участие в съставянето на принципна схема на предварително зададената машина;
* Работа с честотни инвертори;
* Спазване на всички изисквания за безопасност, здраве и сигурност.

Предложението на компанията:
* Много добро възнаграждение, спрямо опита и квалификацията на кандидата;
* Спокойна работна атмосфера;
* Работа в стабилна и перспективна компания.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК