ИНЖЕНЕР - ОТОПЛЕНИЕ, ВЕНТИЛАЦИЯ И КЛИМАТИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – водещa инженерингова компания в областта на строителните процеси, търсим да назначим опитен и мотивиран кандидат за позицията:

ИНЖЕНЕР - ОТОПЛЕНИЕ, ВЕНТИЛАЦИЯ И КЛИМАТИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ

Основни отговорности:
• Организира, координира, контролира и отговаря за качествено изграждане и правилно функциониране на отоплителни, вентилационни и климатични инсталации на строителни обекти;
• Координира проектна документация по отделни части, като изяснява конфликтни точки при влизане на инсталациите в сградата и начина на изпълнение(отвори в конструкцията, поместване на инсталациите в шахти, окачени тавани и двойни подове);
• Изготвяне на тръжна документация за възлагане изпълнението на отделни системи и изясняване на стандартите за изпълнение;
• Участва в преговори по възлагане на подизпълнители/доставчици/;
• Прави предложения за оптимизиране организацията на строителен процес.

Изисквания за длъжността:
• Висше техническо образование - ОВКИ, Топлотехника;
• Задължително добро владеене на английски език и/или немски език – писмено и говоримо; • Компютърни умения - MS Office(MS Excel, MS Word, BM, MS Project);
• Познаване на действащите нормативни документи, регламентиращи строителния и инвестиционния процес;
• Силно чувство на отговорност по отношение на разходите;
• Системност, последователност, прецизност в работата;
• Справяне с крайни срокове;
• Аналитично и логическо мислене;
• Умения за работа в екип и в сътрудничество с други екипи.

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение в зависимост от опита на одобрения кандидат;
• Работна позиция в компания лидер на българският строителен пазар;
• Работа във високо професионална, етична и приятелска работна атмосфера;
• Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;
• Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи в Европа.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете директно своята автобиография!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК