СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР - КОНСТРУКТОР - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – водещa инженерингова компания в областта на строителните процеси, търсим да назначим опитен и мотивиран кандидат за позицията:

СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР - КОНСТРУКТОР

Изисквания:
* Висше образование - строителен инженер ССС или сходна специалност;
* Широки познания в боравенето с CAD-програми, за предпочитане AutoCAD;
* Отлично използване на MS-Office пакет (задължнително Excel);
* Добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
* Мотивация за работа и усвояване на новости, както и изявени способности за работа в екип;

Основни отговорности и задължения:
* Изготвяне на производствени и монтажни чертежи /КМД/;
* Проектиране на индивидуални и специфични детайлни решения за конкретни обекти в страната и чужбина;
* Изготвяне на конструктивни решения, свързани със специални изисквания за статика, пожароустойчивост и шумозащита;
* Изготвяне на параметрични 3D-модели.

Предложението на компанията:
* Отлично възнаграждение спрямо опита на подходящия кандидат;
* Възможност за професионална реализация и развитие в международна компания;
* Отлични условия на труд и коректност от страна на работодателя.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете директно своята автобиография!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

04.02.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК