ТЕХНИК ПО КАЧЕСТВОТО - София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори, компания специализирана в разработването, производството и продажбата на апаратура за естетична медицина, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат позицията:

ТЕХНИК ПО КАЧЕСТВОТО

Основни отговорности:

• Подкрепа в областта на калибрирането: изброяване на оборудване за контрол на качеството, етикетиране, актуализиране на плана за калибриране;
• Осигуряване на сертификати за калибриране на оборудването;
• Документални дейности;
• Управление на документи на доставчика.
• Проверка на качеството на производствените материали.

Изискания:

• Университетска степен: инженерно образование в сферата на електрониката се счита за предимство;
• Отлични знания по английски език както писмени, така и говорими;
• Отлична компютърна грамотност - MS Office -MS Word, MS Excel.

Компанията предлага:

• Атрактивно възнаграждение;
• Да бъдете част от водеща компания в бързо развиващия се международен сектор;
• Стабилен срочен проект с реална възможност за личностно и професионално развитие и израстване;
• Социален пакет (допълнителна здравна застраховка, ваучери за храна).

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК