СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРИРАНЕ - ТОПЛОТЕХНИКА/ КЛИМАТИЗАЦИЯ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор на позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРИРАНЕ - ТОПЛОТЕХНИКА/ КЛИМАТИЗАЦИЯ

Основни задължения:
- Изготвя необходимите документи и калкулации при офериране;
- Проверява и изготвя оферти и анализни цени;
- Подготвя и обосновава договорните разплащателни документи и изпълнението им в срок;
- Отговаря за изготвянето на оферти към клиенти;
- Осъществява контрол на преките разходи и ги и съпоставя с планираните такива.

Изисквания:
- Образование - висше техническо (Топлотехника);
- Доказан професионален опит в сферата – минимум 1 година;
- Отлично владеене на MS EXCEL, MS WORD;
- Опит в ценообразуване, калкулиране и планиране;
- Владеене на английски език;
- Комуникативност и умения за работа в екип.

Компанията предлага:
- Много добро възнаграждение;
- Възможност за професионална реализация и развитие;
- Динамична и предизвикателна работна среда;
- Много добри условия на труд и коректност;
- Отлични условия на труд и атмосфера.

Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV!
Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 2100 лева на месец

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК