Работни позиции- Германия

Описание

Работни позиции за Германия
Top Skills Recruitment е международна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в посредничеството за намиране на работа в България и чужбина.
Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

*За наш партньор с различни проекти в Германия, търсим:
Свободни позиции:
• Зидари
• Кофражисти – метални платна
• Монтажисти на скелета- ниски, до 10 етаж, леки, служебен транспорт
• Майстори на покриви
o Покривни дърводелци
o Покривни довършителни - стръмен покрив (ремонти, полагане на мушама до редене на керемиди)
o Покривни изолации – плосък покрив
o битумен с горелки
o заваряване на мембранни платна
• Майстори за пътно строителство
o Изкопни работи и нивелация на пътища, изграждане на шахти и отводнителни системи
o Полагане на пътна настилка
o Улични плочки и павета, асфалт
• Заварчици
• Шлосери
• Бояджии

Условия:
• Заплата – 500 E нетно седмично възнаграждение; възможност за аванс- след 1-та изработена седмица; заплатата се изплаща на 15- то число
• Работни часове- 40 часа/ седмично
• Осигуровки- спрямо местното законодателство
Изисквания и отговорности:
• Опит – предходен опит е задължителен
• Чужди езици- основно или работно ниво на Английски или Немски език- сформират се екипи, ако единият кандидат владее английски или немски език, останалите може да са без чужд език, или с минимални познания
• С предимство са кандидати:
o Които могат да пътуват със собствен автомобил- сформират се екипи, ако единият кандидат може да пътува с автомобил, а друг- не- се комбинират, за да пътуват съвместно;
o Които могат да разчитат строителни чертежи

Допълнителни детайли:
• Квартира – подсигурена от работодателя
• Транспортни разходи – възстановяват се при получаване на първо възнаграждение
• Възстановяване на сумите за тест за Корона вирус
• Отпуска- спрямо немското законодателство

Необходими документи:
• Подробна автобиография

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на cv@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

За повече информация:
00359 895 600 734
cv@topskills-bg.com

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Специалист - заварчици

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

20.08.2021

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК