Архитект

Архитектурно бюро ЗАХЕ ЕООД търси да назначи на постоянен трудов договор Архитект:

ИЗИСКВАНИЯ:
• желание за работа
• отлични умения за работа с ArchiCad
• опит с Twinmotion или 3D MAX е предимство
• желание за професионално развитие
• отговорност и внимание към детайлите, инициативност и креативност
• отлични умения за планиране на времето, следене и спазване на поставените срокове
• желание за работа в екип
• самостоятелност
• комуникативност
• владеене на немски език(предимство) или английски език
• познания по Word и Excel предимство.

ОТГОВОРНОСТИ:
• изготвяне на работни, инвестиционни и конкурсни чертежи
• изготвяне на детайли.
• координация и съгласуване с инженерите специалисти
• изготвяне на презентации
• изготвяне на времеви таблици
• изготвяне на количествени сметки

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• адекватно и редовно възнаграждение съобразно квалификацията и уменията
• постоянен трудов договор.
• двумесечен изпитателен срок.(напълно обезщетен)
• атрактивна заплата
• работа по интересни проекти в Швейцария и България
• възможност за професионално развитие
• участие в процеса за взимане на решения
• възможност за практика в чужбина
• предлагаме ви страхотна възможност, да придобиете опит в процеса на проектиране по западен стандарт. Запознаване в дълбочина с архитектурните детайли.
• напълно оборудвано работно място в просторно бюро.

Само oдобрените кандидати ще бъдат поканени на интревю. Моля кандидатствайте със CV, Портфолио и Мотивационно писмо. Млади мотивирани кандидати без много опит, но с отлични умения в АрхиКад също ще бъдат поканени на интервю(моля да приложите в този случай тест от archicad).
Кандидатурите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциялност.
Данните, които ни предоставяте са лични и подлежат на защита по смисъла на ЗЗДЛ
Интервютата за работа ще се проведат онлайн.

За контакти
арх. Владимир Георгиев СИА/КАБ
тел: 052 919750
ел. поща: info@sache.pro
www.sache.pro

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Варна, жк. Възраждане

Дата:

29.04.2022