ЕЛЕКТРОТЕХНИК - Елин Пелин

Менпауър е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори се търси отговорен и мотивиран кандидат с опит, за позицията:

ЕЛЕКТРОТЕХНИК

Компанията предлага:
Стандартно работно време: 08:30 – 17:30ч.
Работа в модерно оборудвана техническа база;
Възможност за личностно и кариерно развитие;
Работа в стабилна компания, доказан лидер в сектора си;
Мотивираща работна заплата с опция за увеличение при добро представяне в първите месеци;
Ваучери за храна на стойност 60 лева, както и сума за транспорт.

Основни задължения:
Участва в поддръжката, профилактика и настройка на всички електроинсталации, електромашини и електросъоръжения в производството;
Извършва технически прегледи и профилактика и отговаря за техническото състояние на съоръженията;
Активно участие относно организацията на графици за ремонтни дейности на оборудването;
Отстранява възникнали повреди на оборудването съобразно указанията и съответните технологични инструкции.

Изисквания:
Завършено висше/ средно образование с профил електротехника, електроенергетика и електрообзавеждане или автоматизация;
Над 3 години опит в областта в производствено предприятие от тежката промишленост;
Добра компютърна грамотност - MS Office;
Английски и/или немски биха се счели за предимство;
Желание за работа в екип.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 2000 лева на месец

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК