Инженер - проектиране на скелетни конструкции - Варна

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За свой клиент, търсим опитен професионалист, който да се присъедини към екипа на компанията на позиция:

Инженер - проектиране на скелетни конструкции

Изисквания:

Висше образование – Строителен инженер или друго подходящо образование;
Минимум 2 години опит на подобна позиция;
Умения за разработване и разчитане на проектантска документация;
Отлична компютърна грамотност – MS Office, AutoCad;
Работно ниво на английски език – голямо предимство;
Проактивност, инициативност и възможност за работа в динамична среда.

Основни отговорности:
Осъществява контрол по реализацията на поверените му проекти;
Участва в прякото изпълнение и контролира извършваните дейности по изграждане на обектите;
Разработване на 3Д изчислителни и строително-информационни модели, чертежи и детайлни спецификации;
Следи за мерките за безопасност на труда;
Подготовка и окомплектоване на техническа документация.

Ако имате техническа мисъл и желание за развитие, ние можем да Ви предложим работа в динамична средa, коректно отношение, добро възнаграждение и отлични възможности за прилагане на най-добрите практики в работата.

Ако предложението ни Ви се струва интересно, моля, изпратете ни своето CV като посочите референтния номер на позицията.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК