Електроинженер - Габрово

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивиран и квалифициран кандидат да стане част от екипа на наш партньор – успешна международна производствена компания, на позицията:

Електроинженер

Основни отговорности:
Проследява пълния цикъл на производството и следене за отклонения;
Анализира причините за лошо качество на продукцията;
Преглежда и разчита чертежи и при нужда заявява необходимите промени;
Изготвя необходимата техническа документация, свързана с процесите в производството;
Изготвя заявки за оферти от доставчици за реконструкция и модернизация на машини и съоръжения;

От вас очакваме:
Висше техническо образование;
Предходен практически опит в областите машиностроене, електротехника;
Познания и опит в работата със специализиран софтуеър - Auto CAD, SAP системи;
Много добро владеене на английски език;
Добри комуникативни умения;
Възможност за работа в динамична среда;

Получавате възможност за:
Професионална реализация в компания с утвърдени стандарти за работа;
Повишаване на квалификацията с периодични обучения;
Възможност за кариерно развитие в престижна международна компания;
Допълнителни придобивки по вътрешно фирмена социална програма;

Ако отговаряте на посочените по-горе изисквания, ние можем да Ви предложим да разгърнете своя потенциал във водеща международна компания. Фирмата предлага коректно отношение, добро възнаграждение и отлични възможности за прилагане на най-добрите практики в работата.

Предложението ни Ви се струва интересно? Моля, изпратете ни своето детайлно CV.Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Габрово

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК