Електротехник - Русе

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивиран и квалифициран професионалист да стане част от екипа на наш партньор – успешна, национално представена компания на позиция:

Електротехник

Получавате възможност за:
- Професионална реализация в компания с утвърдени стандарти за работа;
- Повишаване на квалификацията с периодични обучения;
- Отлично възнаграждение по Трудов договор ;
- Допълнителни придобивки по вътрешно фирмена социална програма;

Изисквания:
- Средно или висше образование;
- Опит на подобна позиция се счита за предимство;
- Способност за решаване на възникнали казуси в процеса на работа;
- Квалификационна група по електробезопасност.

Отговорности на позицията:
- Откриване, анализ и отстраняване на повреди по ел.вериги;
- Техническо и оперативно обслужване на ел.инсталации, както и по апаратури и табла;
- Спазване на установените фирмени стандарти за работа и ремонт;
- Водене на дневници за повреди и ремонти;
- Спазване на изискванията по ЗБУТ.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер №2033/ 20.04.2016г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.01.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК