Инженер Поддръжка - Кърджали

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивиран и отговорен специалист да се присъедини към екипа на наш партньор – международна компания, с производствена дейност в България, на позиция:

Инженер Поддръжка

Основни отговорности:
Ръководи и насочва екип при идентифициране и решаване на проблеми и прилагане на мерки за непрекъснато подобрение;
Поддържа точни записи на съществуващите инструменти и възли;
Решава проблеми за превантивна поддръжка, насочена към основната причина за проблема;
Проверява материали, продукти и/или оборудване за откриване на дефекти или неизправности;
Представя работни чертежи за използване във всички етапи на проекта: търг, производство/строителство и монтаж;
Създава висококачествени подробни технически чертежи и планове въз основа на проекти, предоставени от доставчик, екип за автоматизация и поддръжка;
Извършва модификации на съществуващите чертежи.

Изисквания:
Висше техническо образование: Машинен Инженер или Електромеханичен Инженер;
Способност за определяне на приоритети по различни проекти;
Свободно владеене на английски език;
Умения за работа в екип, който може да работи за много и различни проекти;
Силно разбиране на основните инженерни принципи и способност за гъвкаво прилагане на принципите в непозната ситуация;
Практически опи със софтуерна програма Solidworks CAD или алтернатива за създаване на проекти в 2D и 3D модели.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033 / 20.04.2016

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК