СПЕЦИАЛИСТ КАЧЕСТВО И ТЕХНИЧЕСКИ ИЗМЕРВАНИЯ - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с разширяване на дейността на наш партньор - производствена компания търсим да назначим квалифицирани кандидати на позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ТЕХНИЧЕСКИ ИЗМЕРВАНИЯ

Изисквания:
• Техническа специалност;
• Владеене на английски език е задължително условие, немски език се ползва с предимство;
• Добро владеене на Microsoft Office;
• Висока степен на лична организация и прецизност;
• Работа на ТРИСМЕНЕН РЕЖИМ.

Задължения:
• Провежда всички необходими измервания за освобождаване на серийното производство и първа мостра, РРАР;
• Гарантира правилното използване на измервателното оборудване. Следи за неговото своевременно калибриране;
• Провежда и документира продуктови одити;
• Инструктира и обучава служителите при провеждане на необходимите измервания.

Какво предлагаме:
• Възможност да покажете и развиете своя потенциал в международна компания;
• Встъпителни и последващи обучения;
• Достъп до съвременна номенклатура измервателни уреди и средства – 3D измервателна машина, контурограф, твърдомер, стерео микроскопи и много др.;
• Работа в млад, позитивен и енергичен екип от опитни специалисти, готови да споделят знанията си;
• Осигурен транспорт.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и искате да станете част от екипа на утвърдена компания, моля изпратете ни Ваша актуална автобиография! Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати!

Очакваме ви!

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

01.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК