ИНЖЕНЕР - ЕЛЕКТРОНИКА И АВТОМАТИЗАЦИЯ - София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори, международна компания за производство и дистрибуция на строителни материали, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат с опит, за позицията:

ИНЖЕНЕР - ЕЛЕКТРОНИКА И АВТОМАТИЗАЦИЯ

Изисквания за позицията:
* Висше техническо образование в някое от следните направления - „Системи за управление“, "Автоматика", "Промишлена електроника", "Автоматизация" или подобни;
* Опит в управлението и поддръжката на машини с промишлени контролери - PLC;
* Опит на същата или сходна позиция, минимум 2 години;
* Много добро компютърна грамотност;

Основни отговорности и задължения:
* Следи за работата на електронното оборудване и автоматизирани системи и при проблем се намесва и отстранява проблема или грешката;
* Участва в разработването на планове за превантивна поддръжка и изпълнява дейности по ремонта на оборудването, когато това се налага;
* Поръчва резервни части от доставчци при нужда;
* Спазва всички изисквания за безопасност, здраве и сигурност при работа с машините и оборудването.

Предложението на компанията:
* Отлично възнаграждение, спрямо опита и квалификацията на кандидата;
* Спокойна работна атмосфера;
* Работа в стабилна и перспективна компания.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК