ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ - ВиК - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – водещa инженерингова компания в областта на строителните процеси, търсим да назначим опитен и мотивиран кандидат за позицията:

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ - ВиК

Основни изисквания:
• Висше техническо образование - Строителен инженер, Водоснабдяване и канализация;
• Трудов опит на сходна позиция - минимум 3 години;
• Много добри познания на MS-Office/MS Excel, MS Word, BM, MS Project/;
• Познаване на действащите нормативни документи, регламентиращи строителния и инвестиционния процес.

Основни отговорности:
• Самостоятелно координира, организира, контролира и отговаря за качествено изграждане и правилно функциониране на ВиК-системи на строителни обекти;
• Отговаря за контрола на проектна документация;
• Изготвяне на тръжна документация за възлагане изпълнение на отделни системи и изясняване на стандарти за тяхното изпълнение;
• Оценяване на получени оферти;
• Участва в преговори по възлагане на подизпълнители/доставчици/.

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение в зависимост от опита на одобрения кандидат;
• Работна позиция в компания лидер на българският строителен пазар;
• Работа във високо професионална, етична и приятелска работна атмосфера;
• Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи в Европа.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете директно своята автобиография!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК