Електротехник

SGL Group 2012 Ltd. е фирма, чиято основна дейност е направа на електро инсталации и съоръжения.

Във връзка с разширяване на нашата дейност в гр. София търсим да назначим човек който да стане част от нашия екип - електротехник.

Изисквания към кандидата:
- Отговорност и лоялност
- Опит в изграждането на електросъоръженията
- Изграждане на ел. инсталации с ниско и средно напрежение
- Способност за работа в екип
- Опит на подобна позиция

Основни задължения:
- Изпълнение на окабеляване, кабелни трасета, изграждане на вътрешни електроинсталации, монтаж на ключове и контакти, осветителни тела
- Монтаж на електро табла

Ние предлагаме:

- възможност за дългосрочно партньорство и развитие в българска компания
- отлични условия на труд;
- приятелска работна среда, позволяваща разгръщането на различни компетенции и умения;
- инвестиране в професионално и личностно развитие;

Ако проявявате интерес, моля изпратете ни Вашето СV.

Всички събрани лични данни се обработват само за целите на процедурата за набиране на персонал.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Несебър к.к.Слънчев Бряг комп.Вила Ита маг.2

Дата:

19.01.2022

Организация:

SGL GROUP 2012 LTD.

Повече информация за SGL GROUP 2012 LTD. може да получите ТУК