Инженер качество - автомобилна индустрия - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позицията:

Инженер качество

Работните задължения включват:
Осигурява високото качество на произведените от компанията продукти
Оптимизира процесите свързани с качеството
Изготвя статистики и доклади за процесите свързани с качеството
Подготвя необходимата продуктова документация

Успешният кандидат притежава:
Висше техническо образование
Работа със специализирани софтуерни продукти в областта на конструирането и експлоатацията на машини и оборудване
Добро ниво на Английски език
Опит в сферата на техническата поддръжка на производствено оборудване

Защо да кандидатствате при нас?
Възможност за работа в компания с високи стандарти и качествени процеси
Добро стартово възнаграждение
Възможност за професионално развитие
Работа в сплотен екип

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер №2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

24.04.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК