ПРОЕКТАНТ/ ЧЕРТОЖНИК

Като официален представител за България, на американската фирма Rain Bird, „РБ ГРИЙН” ООД предлага цялостно решение в сферата на автоматизираното поливане:
- Изготвяне на проект съобразен с ландшафтната архитектура и озеленяване;
- Доставка на специализирани продукти Rain Bird (разпръсквачи, клапани, шахти, програматори, помпени станции, спомагателни материали);
- Изграждане на поливни системи;

1. Изисквания:
• Техническо образование (средно специално) или студент по специалност ВиК или Ландшафтна архитектура" или висшист без опит;
• Компютърни умения – AutoCAD, MS office;
• Комуникативност и способност за работа в екип;
• Шофьорска книжка

2. Основни отговорности:
• Консултация, работа с клиенти
• Изготвяне оферти и проекти;
• Управление и работа по организация на обекти за изпъление;

3. Ние предлагаме:
• Дългосрочна работа в утвърдена компания;
• Твърдо възнаграждение, допълнителни социални придобивки и премии;

Ако желаете да станете част от нашия екип, изпратете Вашите автобиография и контакти (e-mail, телефонен номер) за обратна връзка.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура
Телекомуникации - инженери и техници
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Павел Красов 17

Дата:

20.01.2022

Организация:

РБ ГРИЙН ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за РБ ГРИЙН ООД може да получите ТУК