Експерт ЗБУТ и Околна среда

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, търсим да назначим служител на позиция:

ОТГОВОРНОСТИ:
Проследява и отговаря за прилагането на изискванията по ЗБУТ, правилата по безопасност на труда, включително и планове по превенция;
Проследява промените и контролира спазването на действащото законодателство, в областта на опазването на околната среда;
Проследява и отговаря за прилагането на изискванията по Коплексно разрешително и Екология, включително и отчетността и процедурните изисквания на контролните органи;
Следи за извършването на безопасната, безаварийна и правилна експлоатация на производствените съоръжения на територията на предприятието.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Трудов договор - пълно осигуряване;
Отлично възнаграждение - над средните нива за сектора;
Стандартно работно време;
Отличен социален пакет - 200 лв. ваучери за храна, ДЗО, карта Multisport и др.;
Безплатни обучения за повишаване на квалификацията;

ИЗИСКВАНИЯ:
Задължителен предходен опит на същата или сходна позиция;
Предходен опит в комуникация с държавни институции и контролни органи;
Висше образование - инженерна дейност или екология ще се счита за предимство;
Предходен опит в производство ще се счита за предимство;
Динамична личност и проактивен подход.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2400 лева на месец

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.05.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК