Електромонтьор

Описание

Описание на длъжността:

Кандидата или кандидатката самостоятелно или в група да изпълнява задачи по:

* Изработка, монтаж и подвързване на електрически табла по зададена електрическа схема.
* Монтаж, демонтаж и ремонт на електрически системи и инсталации използвани в индустрията:
кабелни трасета, табла, трафопостове, електрически уредби, системи за автоматизация
* Поддръжка на електрическата част на различни съоръжения използвани в индустрията -
ел. двигатели, ленти, кранове, помпи, компресори и т.н.

Отговорности:

* Кандидата отговаря за качественото и навременно изпълнение на поставените задачи

Изисквания (незадължителни):

* Образование: висше техническо или средно специално
* Притежанието на квалификационна група за работа с електрическите уредби (предимство)
* Документ за заварчик, кранист, телферист (предимство)
* Желание за работа в областта (задължително)

Предлагаме:

* Коректни трудови отношения
* Конкурентно заплащане
* Нормално 8-часово работно време
* Осигурено работно облекло и лични предпазни средства

Ако обявената позиция представлява интерес за вас, изпратете своята автобиография или ни пишете.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставянето на лични данни е доброволно. Използването на данните за целите на подбора ще се извършва напълно конфиденциално и в съответствие с GDPR.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници
Специалист - заварчици

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. Варна, ул. Д-р Пюскюлиев 1

Дата:

10.05.2022

Организация:

\\\"Желязков инженеринг\\\"ООД

Повече информация за \\\"Желязков инженеринг\\\"ООД може да получите ТУК