Старши инженер (супервайзор) енергийни мощности

HRS Bulgaria e най-голямата компания за подбор на кадри, специализираща в различни сектори от индустрията. Наши партньори са едни от най-утвърдените и надеждни работодатели на българския пазар.

Мисията ни е да свързваме талантите, търсещи работа, с бизнеса, защото вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на човек така, както правилният човек може да допринесе за развитието на бизнеса.

Наш партньор е една от утвърдените пивоварни на пазара, която се намира в гр. Шумен. Компанията се гордее с екипа си от мотивирани, компетентни и дългосрочни служители, в които инвестира ежедневно за тяхното развитие и добри условия на труд. В момента за тях търсим да назначим опитен специалист с опит в управлението на хора на позицията:

Вашите отговорности ще включват:
Планиране , координация и контрол на стратегията на отдел Енергийно стопанство , включително подготовка и актуализация на бюджет за изпълнението й;
Анализ и последващи действия за подобряване на енергийните показатели на Пивоварната;
Осигуряване на ефективност на енергийните процеси (качество, разходи , капацитети ) с фокус към подобряване и оптимизации;
Анализ и отчетност на ключовите показатели за представяне на отдела;
Участие в проекти, свързани с енергийната ефективност (увеличаване на капацитета, оптимизации и проекти свързани с иновации);
Насочване , подпомагане и управление на екипа на отдел Енергийно стопанство.

Компанията предлага:

Атрактивно възнаграждение и годишен бонус;
Социални придобивки, включващи: ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, месечна сума за транспорт и други;
ПАКЕТ ЗА РЕЛОКАЦИЯ;
Допълнителни почивни дни за лични събития;
Работно време от понеделник до петък от 8 до 16:30;
Безопасни условия на труд;
Дългосрочност, стабилност, възможности за професионално развитие;
Работа в утвърдена международна компания с високи стандарти за качество.

Изисквания за заемане на позицията:

Висше образование с техническа специалност – топлотехника, топлоенергетика, електро или автоматизация;
Минимум 2 години опит на подобна позиция в производствена компания, за предпочитане от бързооборотния сектор;
Опит в управление на екип;
Английски език на добро ниво;
Отлични комуникативни умения.

Кандидатствайте сега, като изпратите Вашето CV!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор при пълна конфиденциалност.

HRS Bulgaria ще се свърже само с кандидатите, предварително одобрени по документи.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.05.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК