Проектант-конструктор в мебелното производство

Описание

КАНДИДАТСТВАЙ САМО АКО ВЛАДЕЕШ AUTOCAD 3D

ОТГОВОРНОСТИ:
-Изчертаване на индивидуални проекти с чертожен софтуер
-Структуриране на база данни
-Експорт на данни за производствени машини
-Изготвяне на заявки
-Художествен подход при изработката на проекта
-Комуникация и координация между служители и отдели на фирмата
-Изготвяне на техническа,конструкторска,разходно-нормативна и маршрутно-тенологична документация
-Авторски контрол на изпълнението на проекта
-Контрол на други работещи

ИЗИСКВАНИЯ:
-Висше техническо или висше строително образование/Лесотехнически университет;УАСГ-Строителство на сгради и конструкции;ТУ-интериорен и инжинерен дизаин/
-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО владеене на чертожен софтуер 3D за переспективно проектиране и интериорно композиране
-Аналитично и иновативно мислене
-Отлични математически и технически умения
-умение за работа с каталози
Предлагаме работа в добър екип,отлични условия на работното място

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Проектиране

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

Бургас ул.Ангел Димитров №79

Дата:

27.05.2022

Организация:

АБВ И СИН - В.Ковачев ЕТ

Повече информация за АБВ И СИН - В.Ковачев ЕТ може да получите ТУК