ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР/ PLC КОНТРОЛЕРИ- София

Менпауър България е световен лидер в създаването и предоставянето на услуги в сферата на човешките ресурси. Ние даваме възможност на нашите клиенти работодатели да бъдат конкурентни и печеливши в динамичния пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист, да се присъедини към екипа на наш партньор - лидер, специализиран в продажбата на продукти в областа на пневматиката, хидравликата и електрическото задвижване, на позицията:

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР/ PLC КОНТРОЛЕРИ

Компанията предлага:
Много добро възнаграждение;
Ваучери за храна - 200 лв;
Допълнително здравно осигуряване;
Вътрешнофирмено обучение;
Допълнителни стимули и придобивки.

Отговорности:
Консултиране на клиентите за приложение на електрически задвижвания и програмирането им с индустриални контролери;
Консултиране на клиентите при прилаганите на различни видове индустриални комуникационни протоколи, използвайки решенията на компанията;
Съдействие при създаване и разработване на различни по сложност системи за автоматизация на хардуерно, софтуерно и комуникационно ниво.

Изисквания:
Много добри умения за работа в екип;
Много добри умения по електротехника;
Много добри познания и умения по програмиране на индустриални контролери;
Широки познания в областта на индустриалните комуникации;
Опит в областта на автоматизацията.
Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Испански език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3500 лева на месец

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.03.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК