Служител за монтаж на соларни панели

Просперираща компания в сферата на проектирането, изграждането и поддръжката на фотоволтаични панели, извършваме подбор за позицията Електромонтажници в Холандия, гр. Хохевеен (7903AS).

Задължения и отговорности:

Сглобяване и монтаж на метални конструкции за закрепване на фотоволтаични панели;
Монтаж на соларно оборудване и табла;
Поддръжка на фотоволтаични инсталации - профилактика и ремонтни дейности.

Изисквания за заеманата длъжност:
Електротехнически познания
Опит в разчитането и работата с чертежи
Умение за спазване на срокове за изпълнение на проекти
Организираност и прецизност, с внимание към детайла

Подходящият кандидат има:
Опит в областта на соларните инсталации - ще се счита за сериозно предимство, но опит в строителството също се взима предвид.
Свидетелство за правоуправление на МПС- кат.B - активен шофьор.
Умения за работа в екип, тъй като ще бъдете част от млад и динамичен колектив.
Познания по английски, холандски и/или немски езици ще се счита за сериозно предимство.

Работодателят предлага:
Покриване на разходите по релокация в Холандия;
Предоставяне на жилище;
Договор и здравни осигуровки;
5 дневна работна седмица - от понеделник до петък;
Сигурност, стабилност и дългосрочни взаимоотношения;
Модерна база, нови технологии, уреди и инструменти с високо качество;
Фирмено облекло и лични предпазни средства;
Възможност за професионално усъвършенстване и развитие;
Отлични условия на работа в екологично чиста среда и в сплотен екип от професионалисти;

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).
Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 6 месеца, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Инфраструктура
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Хохевейн

Адрес:

Холандия, град Хохевейн,

Дата:

07.06.2022

Организация:

Abroskina

Детайли за организацията:

Повече информация за Abroskina може да получите ТУК